Pro pořadatele

CO HRAJEME

Aktuální repertoárový list pro účely OSA ke stažení zde:

Repertoárový list 2023.pdf

DÉLKA PRODUKCE

V závislosti na typu akce a požadavku pořadatele jsme schopni nabídnout hudební produkci různých formátů, avšak v maximální délce trvání 120 minut. Zejména na větších a organizovaných akcích se snažíme naše vystoupení koncipovat spíše jako ucelený koncertní set a nenabízíme proto tzv. celovečerní produkci. V případě, že tedy máte zájem o naše vystoupení na akci tohoto typu, je vhodné doplnit program o další kapelu(y).

KOLIK TO STOJÍ

Cena za naše vystoupení je závislá především na nákladech na jeho realizaci. Liší se tedy individuálně dle typu akce, možností pořadatele, cestovních nákladů a technického zabezpečení koncertu (zejména ozvučení). Orientační představu si však můžete utvořit na základě několika níže uvedených příkladů.
 

VARIANTA 1

Veřejná akce organizačně a technicky zajištěná ze strany pořadatele, koncertní set v maximální délce 90 minut:
3.000 Kč (+ cesťák)
 

VARIANTA 2

Malá soukromá akce do 50 hostů, technicky zajištěná ze strany kapely, dvouhodinová živá hudební produkce:
4.000 Kč (+ cesťák)
 

VARIANTA 3

Soukromá akce pro více než 50 hostů (firemní akce, svatba, oslava narozenin,…), technicky zajištěná ze strany kapely + profesionální zvukař, dvouhodinová živá hudební produkce:
od 7.500 Kč
 
Vše mezi tím nebo i jinak po domluvě.
Cestovní náklady v závislosti na místě konání produkce v obvyklé výši od 300 Kč do 1000 Kč.

PRO ZVUKAŘE

Stageplan.pdf

Pokud jste zde nenašli informaci, kterou jste hledali a nebo máte jiný dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat. Viz. sekce kontakt.

Pin It on Pinterest

Share This